Львівський БК "Галичина" тріумфує на виїзді

21 листопада 11:30
Переглядів: 96
Галичина
«Політехніка-Галичина» тріумфувала в Харкові, обігравши місцевий однойменний клуб із рахунком 87-73.
 
Дует матчу
 
Володимир Гуртовий і Володимир Орленко вже звично домінували у трисекундній, здобувши майже половину командних очок (42) і реалізувавши при цьому 19/26 двоочкових кидків. Крім того, в активі дуету центрових «Галичини»  10 підбирань і 6 передач.
 
Хід гри
 
Цілком очікувано поступаючись суперникові в боротьбі під кільцями, «Харків» зробив ставку на дальні кидки, реалізувавши 7/9 триочкових до великої перерви. Проте Ларрі Хол та Ілля Шемосюк спільно з двома «баштами» львів’ян – Гуртовим й Орленком – зробили все, щоб їхня команда на велику перерву вирушила в ролі лідера (49-41). А найрезультативнішим гравцем першої половини став найдосвідченіший баскетболіст у складах обох команд – Володимир Гуртовий, чий доробок поповнився 16 очками. 
 
Потужно проведена третя десятихвилинка, в ході якої лідерам активно допомагали резервісти, взагалі забезпечила «Галичині» комфортний гандикап перед завершальним ігровим відрізком (52-71). Дальні кидкиПавла Цьопича й Ростислава Кривича в четвертому періоді перебіг подій на паркеті не змінили, адже, як і раніше, Орленко з Гуртовим робили свою справу, ведучи львів’ян до перемоги.
 
Статистика
 
У складі «Політехніки-Галичини», крім Орленка й Гуртового, варто відзначити Іллю Шемосюка, на рахунку якого 18 очок, 5 підбирань, 4 передачі та 3 перехоплення, а також Ларрі Хола. Плеймейкер знову був близьким до тріпл-даблу (11 очок + 9 передач + 8 підбирань).
 
Щодо «Харкова», то 17 очок команді господарів приніс Павло Цьопич. По 13 очок здобули Роман Ольховський і Ростислав Кривич, котрий також зібрав 7 відскоків.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: