Львівський боксер здобув бронзову нагороду континентальної першості

05 липня 12:45
Переглядів: 178
бокс

Чемпіонат Європи з боксу серед школярів 2014, який в ці дні проходить в Угорщині, підходить до свого логічного завершення.

За результатами четвертого дня змагань, який був півфінальним на континентальній першості, визначилися двійка найсильніших боксерів кожної з вагових категорій. Для представників збірної України цей день знаменував здобуття нашими юними талановитими боксерами п’ятьох бронзових нагород та сім представників нашої держави сьогодні, 4 липня, поборються за головні нагороди змагань.

Отож, бронзовими медалістами чемпіонату Європи стали:

Вагова категорія 38.5 кг: Пиченко Володимир (Одеса)

У півфінальному поєдинку Володимир поступився Ренато Постасу (Угорщина) з рахунком 0:3 (28:29; 28:29; 28:29)

Вагова категорія 44,5 кг: Стельмашенко Микита (Луганськ)

У півфінальному поєдинку Микита поступився Даніілу Луткевичу (Росія) з рахунком 0:3 (26:30; 25:30; 26:30)

Вагова категорія 46 кг: Цимбаляк Ігор (Львів)

У півфінальному поєдинку Ігор поступився Тіберіусу Барбосу (Угорщина) з рахунком 0:3 (28:29; 27:30; 27:30)

Вагова категорія 50 кг: Підмурняк Олексій (Хмельницький)

У півфінальному поєдинку Олексій поступився Вадиму Кудіну (Росія) з рахунком 0:3 (27:30; 25:30; 27:30)

Вагова категорія 68 кг: Беліменко Олександр (Донецька обл.)

У півфінальному поєдинку Олександр поступився Фабіану Тімкі (Німеччина) з рахунком 0:3 (28:29; 28:29; 28:29)

Ну а до фіналу змагань континентальної першості пробилися:

Вагова категорія 40 кг: Давиденко Артур (Запоріжжя)

У півфінальному поєдинку Артур переміг Люка Харлі (Ірландія) з рахунком 3:0 (29:28; 29:28; 29:28)

Вагова категорія 43 кг: Матяш Андрій (Херсон)

У півфінальному поєдинку Андрій переміг Ріслана Фомчанка (Білорусія) з рахунком 3:0 (30:27; 30:26; 30:27)

Вагова категорія 54 кг: Коваленко Микола (Луганська обл.)

У півфінальному поєдинку Микола переміг Матіаса Петровіч (Угорщина) з рахунком 3:0 (29:28; 30:27; 29:28)

Вагова категорія 65 кг: Майдаков Дмитро (Черкаська обл.)

У півфінальному поєдинку Дмитро переміг Крістіана Габріш (Угорщина) з рахунком 3:0 (30:27; 30:27; 30:27)

Вагова категорія 48 кг: Бондарчук Тарас (Хмельницька обл.)

У півфінальному поєдинку Тарас переміг Майкла Ділені (Ірландія) з рахунком 2:1 (28:29; 30:27; 30:27)

Вагова категорія 56 кг: Трутнєв Олександр (Херсонська обл.)

У півфінальному поєдинку Олександр переміг Армандо Касамоніка (Італія) з рахунком 2:1 (29:28; 28:29; 30:27)

Вагова категорія 76 кг: Колесник Кирило (Дніпропетровська обл.)

У півфінальному поєдинку технічним нокаутом у першому раунді Кирило переміг Майкла Волш (Ірландія) (TKO 1)

Федерація боксу України вітає боксерів з здобутими нагородами та бажає фіналістам успішно виступити у вирішальних поєдинках!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити