Львівський чемпіонат зі стрітболу проведуть за правилами NBA

11 червня 21:30
Переглядів: 285
баскетбол

5 липня більш як 100 українських та 50 закордонних стрітбольних команд приїдуть до Львова, щоб взяти участь у чемпіонаті з вуличного баскетболу в рамках Фестивалю вуличних та екстремальних видів спорту «Yarych Street Fest».

Основне протистояння розгорнеться на площі перед Оперним театром на майданчиках, облаштованих відповідно до вимог Національної баскетбольної асоціації (NBA).

"Основою фестивалю «Yarych Street Fest» є чемпіонат з вуличного баскетболу 3×3, який входить до Української ліги стрітболу. Загалом на площі біля Оперного театру встановлять 8 спортивних майданчиків, один з яких буде зі справжньою баскетбольною стійкою NBA. Ми очікуємо на більше ніж 150 стрітбольних команд, 50 з яких приїдуть з-за кордону", - розповів Іван Попович, організатор фестивалю.

Стрітбол – відносно молодий вид спорту. На відміну від баскетболу, у який грають в закритих приміщеннях, стрітбольні змагання відбуваються під відкритим небом, переважно під музичний супровід. Розмір ігрового поля дорівнює половині баскетбольного майданчика. Кільце в стрітболі також одне. Гра динамічна і в основному відбувається у форматі «три на три», а велику роль відіграє технічна майстерність кожного гравця. Так, фізично слабша стрітбольна команда може перемогти суперника, використовуючи свої унікальні тактичні прийоми.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: