Львівський фінал "Давай, грай!"

21 травня 17:07
Переглядів: 462
Шахтар

Сьогодні, 21 травня, фінішував, організований і проведений донецьким «Шахтарем» для львівської дітвори футбольний турнір під назвою «Давай, грай!». Виступали юні футболісти двох вікових категорій (від 7 до 10 років і 11 – 13). Принагідно, що поруч з хлопцями за м’ячем бігали й дівчата, а призи і нагороди зафундував ФК «Шахтар». 80 дітей змагалися за свою першість сезону 2015/16 на трьох ігрових майданчиках: «Гімназія», «Тернопільська» і «Знесіння».

У віковій категорії (7 - 10 років) перемогла «Гімназія», за ними розташувались діти з «Спортресурсу-2» і команда «Знесіння».

Серед старших не було рівних першій команді «Спортресурсу». На другому місці «Гімназія» і на третьому – «Знесіння».

Традиційно переможцям кожної вікової категорії урочисто вручали призи і медалі. Кращі гравці стали володарями футбольної форми і пам’ятних статуеток від донецького клубу. Окрім цього усі учасники отримали сувеніри з символікою ФК «Шахтар».

Кращий воротар (U10) – Микита Кузьмін;

Кращий гравець (U10) – Юрій Симків;

Кращий воротар (U13) – Петро Кузо;

Кращий гравець (U13) – Остап Чижо;

Індивідуальні нагороди також отримало двоє дівчат.

Нагороди юним футболістам вручали «гірники» (півзахисник Андрій Коробенко і тренер воротарів Дмитро Шутков).

Як сказав Д.Шутков, – Проект «Давай грай!» успішно працює кілька років. Започаткували ми його в Донецьку, а з осені минулого року запрацював він і у Львові. Турнір дарує дітям радість. Дітвора розвиваються фізично і отримує позитивні емоції від улюбленої гри. І найголовніше, що відволікаються від непотрібних їм занять. Приємно, що діти отримують можливість грати футбол на свіжому повітрі та …спілкуватися зі своїми кумирами з донецького «Шахтаря». Сподіваюсь, що у цих дітей буде більше часу для футболу і менше для комп’ютерів, - констатував колишній воротар ФК «Шахтар».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: