Львівський флорбольний клуб святкує сьому річницю

23 травня 18:00
Переглядів: 227
Лемберг

У суботу 21 травня у приміщенні «Lviv Film Center» пройшла Генеральна асамблея з приводу святкування сьомої річниці флорбольного клубу «Лемберг».

Більше ста учасників асамблеї мали змогу разом згадати, як розпочинався флорбол у Львові, заглибитись у те, чим живе клуб зараз та дізнатись про плани на майбутнє. Сезон 2015-2016 був непростим для спортсменів. Велика кількість турнірів, злетів, падінь, надихаючих перемог та міжнародних турнірів.

Директор клубу Роман Лозинський прокоментував: «Дуже приємно бачити не лише гравців і партнерів клубу, але й батьків, та вболівальників, які регулярно відвідують турніри і радіють разом з нами. Вірю, що у наступний сезон ми піднімемось на більш якісний високий рівень і подаруємо рідному Львову ще більше приводів пишатись флорбольними досягненнями

Нагадуємо, що вже з шостого червня стартує найбільш очікувана спортивна флорбольна подія року – Міжнародний чемпіонат «Ukraine Open». На сьогоднішній день зареєстровано більше п’ятдесяти команд з усіх куточків Європи. «Лемберг» активно тренується і чекає нових перемог!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: