Львівський каноїст Віталій Вергелес на Чемпіонаті України виграв три "золота"

10 липня 10:00
Переглядів: 138
Віталій Вергелес

У Дніпрі завершився особистий Чемпіонат України-2017 з веслування на байдарках і каное – основні національні змагання з цього виду спорту, за результатами яких буде сформована збірна команда України для участі у чемпіонатах Європи та світу.

Дніпровські старти виявилися успішними для вихованців Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука, Анастасії Горлової та Віталія Вергелеса, які вибороли собі путівки на європейські та світові веслувальні форуми, пише ufk.lviv.ua.

Тарас Міщук разом зі своїм сталим партнером останніх років хмельничанином Дмитром Янчуком здобув перемоги у каное-двійці на 500 м і 1000 м, а Віталій Вергелес у складі збірного екіпажу відзначився у каное-четвірці на 200 м і 1000 м. Свою третю золоту медаль Вергелес разом з Денисом Камериловим з Полтави виборов у каное-двійці на 200 м, а на 500м фінішував відразу за Міщуком і Янчуком.

Анастасія Горлова у парі з полтавчанкою Марією Кічасовою перемогла у байдарці-двійці на 200 м та показала другий результат на дистанції 500 м. Окрім того, Настя стала бронзовою призеркою у одномісному човні на 200 м.

Слід відзначити і успішні виступи сьогоднішніх студентів училища – Сергія Нагорного, Тараса Мазовського, Софії Коваль і Зоряни Михальської, які ще вчора виступали у юніорській віковій категорії.

Зокрема, Сергій і Тарас у квартеті з волинянами Віктором Свиридюком та Володимиром Троцюком перемогли у перегонах на каное-четвірках на 500 м і посіли третє місце на 200 м. Окрім того, Сергій Нагорний став бронзовим призером у каное-одиночці на 200 м.

Софія Коваль разом з Зоряною Михальською відзначилися у байдарці-четвірці на 200 м, де здобули срібні нагороди. У парі з полтавчанкою Катериною Сидорук Софія стала бронзовою медалісткою у байдарці-двійці на 1000 м.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: