Львівський клуб альпіністів у підвалі суду знову атакували держвиконавці

26 серпня 23:23
Переглядів: 378
альпінізм

Сьогодні, 26 серпня, представники державної виконавчої служби за рішенням суду здійснили чергову спробу виселення обласного клубу альпіністів «Скеля», що розташований у підвальному приміщенні Залізничного суду міста Львова.

Державні виконавці зайшли до приміщення, яке орендує Львівський клуб альпіністів, в обідній час для виконання рішення суду. Вони намагалися провести опис майна і виселити орендарів, але представники громадської організації стали їм на заваді. Внаслідок штовханини між представниками Феміди і захисниками приміщення були пошкоджені вхідні двері альпіністського клубу.

«Зараз відбувається примусове виселення із підвальних приміщень боржника – громадської організації «Обласного клубу альпіністів та туристів «Скеля». Ми діємо відповідно до  рішення суду, яке є законним, ніким не оскарженим, і яке підлягає примусовому виконанню», - повідомив представник Галицького райвідділу державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції Андрій Яремчук.

Від розбитих дверей держвиконавці відхрестились, мовляв, це сталося не з їхньої вини. На вимогу голови клубу Михайла Соколова на місце інциденту прибули представники міліції, які, однак, стали на бік стягувачів. У штовханині пан Соколов, за його словами, дістав пошкодження руки.

«Дії держвиконавців є незаконними, у них немає жодного документу про виселення ГО «Львівський обласний клуб альпіністів «Скеля», крім того, у них сплив термін дії виконавчого провадження», - заявив голова альпіністського клубу Михайло Соколов.

Пан Соколов стверджував, що рішення суду, на яке посилаються виконавці, стосується не клубу альпіністів, а іншої організації, яка «прописана» за цією ж адресою, але є окремою юридичною собою. За його словами, про судовий розгляд він не був належно повідомлений, тому вважає постанову про виселення протиправною. На дії стягувачів пан Соколов вже написав скаргу. Альпіністи стверджують, що боронитимуть орендований підвал, доки їм не запропонують альтернативне приміщення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: