Львівський клуб "Отаман" - чемпіон світу з драгонботу

11 вересня 14:55
Переглядів: 525
Драгонбот

3-7 вересня 2014 року в італійському місті Равенна відбувся ІХ чемпіонат світу з драгонботу серед клубних екіпажів.

Вперше в історії львівського веслування у змаганнях такого рівня взяв участь львівський клуб "Отаман". Дебют "отаманів" виявився більш ніж вдалим: відразу в перший день змагань львів’яни стали чемпіонами світу на дистанції 2000 м! До «золотих» нагород "Отаман" додав ще й «срібло» на дистанції 500 м та потрапляння до фіналу на 200 м.

Львівський клуб стартував в одному з найпрестижніших класів - "Рremier open", де учасниками є діючі спортсмени та спортсмени-ветерани.

Нагадаємо, що "Отаман" - клуб з веслування на човнах "Дракон" був створений в 2012 році. Президент клубу - Андрій Маслюк. Тренує команду - Заслужений тренер України Роман Бундз. 

Довідка (за Вікіпедією): Драгонбот або човен-дракон - це велике 20-місне каное, яке має голову дракона й хвіст. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан, задаючи ритм веслування для всього екіпажу. Двадцять веслярів гребуть, сидячи на спеціальних сидіннях, по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич, завдання якого - керувати великим стерновим веслом, закріпленим на кормі.

Уляна Штангрет, управління молоді та спорту ЛОДА


 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: