Львівський рапірист Пилип Колесніков – володар Кубка України-2014

29 вересня 09:22
Переглядів: 205
Фехтування

У Києві відбувся Кубок України з фехтування на рапірах 2014 року серед чоловіків та жінок. Почесний трофей здобули киянка Ольга Лелейко і студент Львівського державного університету фізичної культури Пилип Колесніков.

Як пише офіційний сайт Фкдкрації фехтування України, у жіночих змаганнях «золото» розіграли лідер збірної України Ольга Лелейко з Києва та випускниця Львівського державного університету фізичної культури Олександра Сенюта. Фінальний поєдинок завершився з рахунком 15:5 на користь Лелейко.

На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Катерина Ченцова (Миколаїв) та студентка Національного університету «Львівська політехніка» Олена Шипілова.

В командних змаганнях володарями кубка країни стала збірна команда Києва. «Срібло» дісталося рапіристкам з Миколаєву, а «бронзу» завоювала збірна команда Закарпаття.

У чоловіків чемпіоном став львів’янин Пилип Колесніков, який з рахунком 15:14 у фіналі обіграв киянина Андрія Погребняка. Бронзові нагороди  завоювали Богдан Долженко з Горлівки і представник столиці Ярослав Степура.

Командний Кубок України поїде до Львова. Почесний трофей для столиці Галичини разом з Колесніковим вибороли аспірант Львівського державного університету фізичної культури Ростислав Герцик та випускники ЛДУФК  Клод Юнес і Павло Сирачинський. А ось срібні та бронзові нагороди залишаться в столиці – їх вибороли команди Київ-2 і Київ-1.