Львівський "Сокіл" програв київському "Антаресу" в матчі регбійної Суперліги

05 жовтня 18:01
Переглядів: 120
Регбі

У рамках четвертого туру півфінального групового етапу Чемпіонату України з регбі серед клубів Суперліги сезону 2015 року львівський «Сокіл» зіграв у гостях з столичним клубом «Антарес».

Гра на полі стадіону Національного авіаційного університету у Києві завершилася перемогою столичної команди з рахунком 25:15.

Львів’яни, незважаючи на статус гостей, почали по-господарськи. Фактично перші 20 хвилин матчу столична команда грала в обороні. За цей час підопічні Юрія Грабовського набрали 12 очок, завдяки чотирьом точним штрафним у виконанні Павла Чеховського.

Тільки ближче вже до перерви «Антарес» зумів вирівняти гру і організував спробу «у роздягальню», автором якої став капітан команди Сергій Веремєєв – 5:12. Точна реалізація Євгена Савенкова – і 7:12.

На другий тайм кияни вийшли зовсім іншою командою. З перших хвилин підопічні Віталія Роганова пішли вперед і завдяки заносу з реалізацією повели в рахунку – 14:12. «Сокіл», забивши п’ятий штрафний у матчі, повернув собі лідерство – 15:14, але коротка лава запасних львів’ян позначилася в кінцівці гри.

«Антарес», кинувши у гру свіжі сили, дотиснув «соколів» і організував ще дві спроби з реалізаціями. Тож у підсумку бонусна перемога киян – 28:15.

Нагадаємо, у грі першого кола «Сокіл» на своєму полі обіграв «Антарес» з різницею в 17 очок – 31:14 (10:14). Цікаво, що в тій грі, як і тепер, господарі одержали вольову звитягу.

Додамо, що в іншому матчі групи «Б» одеський «КРЕДО-1963» на своєму полі розгромив харківський «Тех-А-С».

Одесити 21 раз приземляли м’яч у заліковому полі суперника. «Дублем» відзначилися Іраклі Даушвілі, Михайло Чишко та Євген Залевський, «хет-трик» на рахунку Едуарда Вертилецький. А найрезультативнішим гравцем зустрічі став стовп Євген Чайка, в активі якого сім спроб. Харків’яни відповіли всього одним точним штрафним Сергія Демченка. Тож у підсумку – 123:3 на користь регбістів з Південної Пальміри.