Львівський спортмен виборов срібло на Кубку світу у Лас-вегасі

05 жовтня 13:46
Переглядів: 206
гиря

З 18 по 21 вересня 2014 року в м. Лас-Вегасі (штат Невада, Сполучені Штати Америки) відбувся фінал Кубку світу з гирьового спорту у програмі міжнародних змагань з культуризму «Mr. Olympia-2014», повідомив Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС.

Учасники – представники понад 10 країн світу змагались упродовж чотирьох днів, демонструючи свої навики у класичному двоборстві, у вправі «Поштовх за довгим циклом» та у командній естафеті.

Член збірної України – викладач кафедри фізичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ старший лейтенант міліції Михайло Домінюк доклав значних зусиль задля перемоги рідної команди на міжнародному конкурсі.

Так, за результатами запеклої боротьби наш спортсмен виборов дві срібні медалі. Першу Михайло здобув у класичному двоборстві серед спортсменів у ваговій категорії «до 85 кг», і ще одну – за участь у командній естафеті. За правилами, під час виконання цієї вправи п’ятеро спортсменів у різних вагових категоріях здійснюють короткий поштовх двома гирями вагою 32 кг по 3 хв. кожен. У цій вправі сильнішими за українців виявились лише спортсмени Казахстану.

За результатами усіх видів змагань, збірна України посіла загальнокомандне друге місце, в чому значна заслуга і львівського спортсмена.

Колектив університету вітає Михайла з перемогою та бажає, щоб  досягнутий успіх став потужним стимулом для підкорення нових спортивних вершин. Адже, 4 жовтня у Львові стартує Кубок України з гирьового спорту, в якому Михайло Домінюк виступатиме разом із курсантами Львівського державного університету внутрішніх справ Анастасією Бондар, Миколою Ткачуком та Арсеном Форманюком. Вболіваймо за ним разом!