Львівський стадіон до Євро-2012 готовий більш ніж на третину

27 липня 11:09
Переглядів: 689
Default Image

Будівельно-монтажні роботи на майданчику стадіону у Львові, який готується до Євро-2012, виконано на 35%. Про це, як передає zaxid.net, повідомив генпідрядник з будівництва стадіону, директор ТОВ «Альткомкиївбуд» Василь Огородник під час огляду арени керівниками міської та обласної влади Львова.

«Сьогодні триває монтаж складок першого ярусу, бетонованих ригелів другого ярусу. Також ми приступили до західної трибуни, де проводиться монтаж ригелів першого ярусу. Крім того, ми вже розпочали монтаж конструкцій, до яких буде кріпитися дах. 10 вересня будемо піднімати першу конструкцію даху», – поінформував Огородник.

За його словами, до кінця цього року буде зроблено 60% даху. Огородник підкреслив, що кількість осіб, які працюють на будмайданчику стадіону, буде збільшуватись ще на 300 осіб – до 800-900 працюючих на зміну. 

Директор ТОВ «Альткомкиївбуд» розповів, що розмір поля стадіону у Львові буде максимальним з трьох можливих, які передбачені нормативами УЄФА.

Оцінюючи стан робіт на стадіоні, голова львівської ОДА Василь Горбаль зазначив: «Проблеми, які є з будівництвом стадіону, виключно поточні. Це ті чергові проблеми, пов’язані з кресленнями, вони були і на початку будівництва, коли сюди зайшов новий підрядник. Але зараз ситуація з підрядником робоча, спокійна. Проектувальники працюють і в суботу і в неділю, це, власне, те, що вимагав від них генеральний підрядник. Наразі ситуація абсолютно робоча, контрольована».

За інформацією прес-служби Львівської ОДА, загальна вартість стадіону – 1,649 млрд. грн. У 2008-2009 роках підрядники освоїли 131,57 млн. грн, 2010 року планують освоїти 1,050 млрд. грн. На сьогодні освоєно 470,2 млн. грн (45%).

Також розроблено і отримано позитивні висновки Держбудекспертизи на проекти, які забезпечують життєдіяльність стадіону (водопостачання, енергопостачання, каналізування, під’їзні шляхи).

Львівський стадіон має бути зданий в експлуатацію у вересні 2011 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: