Львівський стадіон "Юність" реконструюють за ₴13,6 млн

09 лютого 21:30
Переглядів: 138
стадіон «Юність»

У Парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького у Львові за 13,6 млн грн реконструюють споруди стадіону «Юність». У середу, 8 лютого, був підписаний договір вартістю майже 13,6 млн грн із переможцем аукціону фірмою «Будекстра». Про це свідчить інформація з сайту публічних закупівель Prozorro.

Запланована реконструкція трибун стадіону з влаштуванням 360 місць для сидіння та 120 – для стояння. Трибуни мають обладнати кріслами зі спеціальним антивандальним покриттям. Також передбачене оснащення трибун накриттям від дощу та сонця, повідомив ZAXID.NET заступник директора парку Левко Міклош.

За його словами, саме поле стадіону реконструкції не потребує, а для відновлення роздягалень для спортсменів планують провести окремий тендер.

Пропозиція КВПФ «Будекстра» на аукціоні не була найдешевшою. Загалом участь в аукціоні брали чотири компанії, і фірма-переможець за ціною посідала лише третє місце.

Найбільш вигідну ціну пропонувало ТОВ «Будмонтажресурс» Олега Коваля – 11,6 млн грн. Замовник спочатку планував підписати договір з цією компанією, утім від іншого учасника, АТЗТ «Світанок», надійшла скарга до АМКУ. У ній скаржник стверджував, що пропозиція «Будмонтажресурсу» не відповідає умовам тендерної документації. Наприклад, низку потрібних документів ця фірма подала 13 грудня 2016 року, тобто вже після завершення торгів. Після перевірки АМКУ зобов’язав скасувати рішення про визнання «Будмонтажресурсу» переможцем.

Пропозицію АТЗТ «Світанок», яка відрізнялася від найдешевшої лише на 10 тис. грн, також відхилили через зауваження до документів. Відтак, договір підписали з «Будекстра», чия пропозиція була наступною за вигідністю ціни.

Комерційно-виробнича приватна фірма «Будекстра» належить Петру Богдановичу Адамику.

Додамо, минулого року ЛПК не вдалося замовити реконструкцію стадіону «Юність», оскільки пропозиції всіх учасників на відкритих торгах відхилили.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: