Львівський силач "Тягнизуб" замахнувся на світовий рекорд

26 лютого 19:30
Переглядів: 86
Олег Скавиш

Сьогодні, 26 лютого, у Львові багаторазовий рекордсмен України Олег Скавиш зубами зрушив з місяця та протягнув по колії трамвай вагою 38 тонн. «Тягнизуб», як називають львівського силача, приурочив черговий рекорд до Дня опору кримських татар.

Олег Скавиш довго налаштовувався до встановлення цього рекорду: особисто перевірив прикріплений до трамвая ланцюг та причепив до нього спеціальну капу, за допомогою якої тягтиме вагон. Силач також пояснив присутнім, що спробує зрушити з місця багатотонний трамвай без жодних додаткових опор. Як тільки Скавиш взяв до рота капу, натовп, що зібрався довкола, вибухнув вигуками: «Молодець».

Зрушити трамвай з місця вдалося з першої спроби, але «Тягнизуб» зупинився і взяв кількахвилинну перерву. За другим підходом він протягнув трамвай, на якому майорів кримськотатарський прапор, необхідних для встановлення рекорду п’ять метрів.

«Сьогодні дуже сумний день – річниця окупації нашого Криму, і я вважаю, що кожен з нас має зробити свій вклад у повернення української території. Разом з громадською ініціативою «Крим SOS» ми хотіли показати, що з такою сильною нацією, як наша, нам під силу подолати усі негаразди і ми обов’язкової повернемо наш Крим», – зазначив Олег Скавиш.

За черговим досягненням львівського силача стежив представник книги рекордів України. Олег Скавиш зазначив, що буде подавати свій результат і до книги рекордів Гіннеса, адже досі ніхто у світі не тягнув таку вагу без додаткових опор.

«Я ні на що не опирався, а тільки стояв на бруківці. Без драбини і всіляких додаткових опорних механізмів зрушити трамвай було надзвичайно складно. Мені це вдалося. Це претендує на світовий рекорд, ми вже подали таку заявку. Далі все залежатиме від працівників Книги рекордів Гіннеса. Якщо для них найважливіша вага, то я вже тягнув потяг, який був важчий, аніж цей трамвай, але якщо для книги рекордів Гіннеса мають значення деталі, то сьогодні було встановлено світовий рекорд: без додаткової опори таку вагу зубами ще не тягнув ніхто у світі», – заявив Олег Скавиш.

Силач додав, що свій наступний рекорд встановлюватиме в Одесі, де спробує зубами потягти величезний корабель.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: