Львів’ян запрошують відвідати Відкритий турнір Львова з самбо на призи Юнака М.М.

13 жовтня 20:24
Переглядів: 325
самбо

14-16 жовтня в універсальному залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові (вул. Генерала Грекова, 1) відбудеться Відкритий турнір Львова з самбо на призи Юнака М.М. Урочисте відкриття турніру – о 12.00 год.

Юнак М.М. є дворазовим чемпіоном світу з боротьби самбо. Турнір на його честь проводиться восьмий раз поспіль. У змаганнях братимуть участь близько 250 учасників та 20 команд.

«Залучення широкого кола людей до занять цим захопливим видом єдиноборств є основним завданням організаторів відкритого турніру Львова з самбо на призи Юнака М.М. Ми знаємо, наскільки важливим є проведення таких змагань, тому намагаємось всіляко підтримувати та брати активну участь у розвитку самбо серед молоді нашого міста. Вітаємо всіх учасників та бажаємо перемоги найсильнішим», - зазначив начальник управління молоді, сім`ї та спорту Володимир Шнайдер.

Захід організовує громадська організація «Львівська обласна федерація боротьби самбо» за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: