Львів’ян запрошують взяти участь у турнірі з бадмінтону

22 червня 12:25
Переглядів: 208
бадмінтон

Компанія «Львівські ярмарки» та Фундація духовного відродження організовують турнір із бадмінтону у рамках Сніданкових ярмарків у парку ім. І.Франка. Змагання відбудуться 9-10 липня, вік учасників – від 7 років.

Організатори забезпечать необхідний інвентар для проведення змагань. Для участі необхідно попередньо зареєструватись. Анкета – за посиланням.

«Ідея проекту «Сніданкові ярмарки» – це нові знайомства, цікаві майстер-класи та спортивні активності в улюбленому для львів’ян місці – одному із найстаріших та найкрасивіших парків у центрі міста.  Ми переконані, що турнір із бадмінтону дозволить учасникам розслабитись після насиченого робочого тижня та отримати задоволення у душевній компанії», – розповіла Ольга Гренюх, арт-директор компанії «Львівські ярмарки».

На переможця турніру чекає подорож на двох мальовничими замками Львівщини та подарунки від партнерів Сніданкового ярмарку – Розважального комплексу Медик та ТМ «Лімо».

Нагадаємо, кожних вихідних протягом літа львів’яни можуть насолодитись смачними сніданками просто неба під живі виступи музичних гуртів, із різноманітними спортивними активностями, майстер-класами та живим кутком. Відвідувачів чекають біля ротонди у парку ім. Івана Франка щосуботи та неділі з 10:00 до 16:00 год.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: