Львів’янам пропонують стати режисерами рекламного ролика

12 вересня 00:29
Переглядів: 194
Ярмарок спорту

Сім днів – стільки дають львів’янам на те, щоб власними силами зняти своє бачення ювілейного Ярмарку спорту. А кліп переможця буде розміщено уже наступного тижня в громадському транспорті на екранах телеканалу DATV.  

«Немає значення на що ви знімаєте, на камеру, фотоапарат чи телефон. Головне – це передати своє бачення, яким має бути рекламний ролик до Ярмарку спорту. У Львові було проведено уже два шведінга та одні Галицькі перезніманки, тож потенціал є. Звісно, є технічні вимоги – формат відео 16х9, мінімум 720р, тривалість 30 секунд. Готові роботи заливайте на ex.ua і надсилайте на пошту bacsbox@gmail.com. Роботи приймаються до 17 вересня включно. Відео переможця буде розміщено на телевізійних екранах маршрутів 4а, 3а, 10 та 16», - кажуть організатори Ярмарку.

Цього року львівський Ярмарок спорту святкуватиме ювілей – п’ять років. З цієї нагоди подію відвідають такі зірки як Франциско Гомес, Олена Підгрушна, Олена Овчінникова, Володимир Рекша, Валерій Гончаров, Олександр Крикун, Інна Осипенко-Радомська та інші. У зв’язку із ситуацією в країні, організатори презентують не лише спортивне різноманіття міських секцій, а й розкажуть як можна захистити себе і своїх близьким під час військової небезпеки. Допомагатимуть в цьому понад десяток бойових федерацій, а також спортсмени, які не словом, а ділом підтримують наших солдат в Сході. Захід відбудеться 25-27 вересня в приміщення спорткомплексу «Динамо», що на вул. Вітовського, 51.

Генеральні партнери львівського Ярмарку спорту – фармацевтична корпорація «Артеріум»та ТМ «Квас Тарас»

Медіа-партнери: інформаційний портал «Галичина Спортивна» galsports.com, galinfo.com.ua, Канал новин 24, ТРК Люкс, ІА zaxid.net, інтернет-телеканал ТвоєМісто.tv.

Деталі – за тел. 063-17-43-758 або за посиланням http://samopomich.org/yarmarok_sportu

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: