Львів’янка Анастасія Горлова виграла "срібло" Чемпіонату України у веслуванні на байдарках

06 липня 17:00
Переглядів: 111
Анастасія Горлова

У неділю, 2 липня, на олімпійській базі в Дніпрі стартував особистий Чемпіонат України-2017, який є відбірковим на цьогорічні Чемпіонати Європи (Пловдив, Болгарія, 14–16 липня) та світу (Рачиця, Словенія, 23–27 серпня).

Уже в перші дні змагань нагороди здобули студенти Львівського державного університету фізичної культури Тарас Міщук і Анастасія Горлова.

Зокрема, у перший день на дистанції 1000 метрів у каное-двійці чемпіонами України стали бронзові призери Ріо-2016 Дмитро Янчук / Тарас Міщук (3.35,80), які випередили Віталія Вергелеса з Денисом Камериловим (їхній човен, щоправда, згодом суддями був знятий) і головних конкурентів останніх років – Юрія Вандюка / Андрія Рибачка.

Наступного дня у каное-двійці знову боротьби не вийшло, бо не було рівних вищезгаданому дуету Янчук / Міщук на дистанції 500 метрів. На фініші їхній човен на 3,5 секунди (півтора корпуса човна) випередив другий екіпаж.

У каное-четвірці на дистанції 1000 метрів студент ЛДУФК Тарас Міщук здобув бронзову нагороду чемпіонату України-2017.

Срібну медаль привезе до Львова студентка ЛДУФК Анастасія Горлова, котра у дуеті з Марією Кічасовою на байдарці-двійці показала другий час на дистанції 500 метрів, поступившись 1,5 секунди досвідченому дуету Кукліновська / Повх. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: