Львів’янка Анастасія Горлова здобула "золото" Євро-2017 з веслування на байдарках

18 липня 18:43
Переглядів: 260
горлова

Продовжує тішити своїми здобутками українських прихильників спорту студентка Львівського державного університету фізичної культури львів’янка Анастасія Горлова.

На Чемпіонаті Європи-2017, що завершився у болгарському Пловдиві, на честь перемоги нашого дуету байдарочниць Марія Кічасова / Анастасія Горлова пролунав гімн України.

Наші спортсменки фінішували першими на дистанції 200 метрів у фінальному заїзді серед байдарок-двійок, випередивши представниць Португалії та Польщі.

Нагадаємо, розпочався останній день Чемпіонату Європи-2017 з веслування на байдарках і каное у болгарському Пловдиві для збірної України із двох бронзових медалей. Одну з них завоював ще один студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас Міщук у каное-двійці. Олімпійські призери Ріо-2016 Дмитро Янчук і Тарас Міщук фінішували третіми у фіналі «А» серед каное-двійок на дистанції 500 метрів. Результат українців – 01:38.956.

Також третє місце у Івана Семківа / Ігоря Трунова у фіналі «А» серед байдарок-двійок на дистанції 500м – 01:28.004. Українці лише на чотири десятих секунди програли боротьбу за срібло сербським конкурентам.

Також нагадаємо, що в суботу полтавчанка Марія Кічасова, Марія Повх з Луцька, Анастасія Тодорова з Южного та Інна Грищун з Хмельницького стали бронзовими призерами у байдарці-четвірці на дистанції 500 м. У фіналі вони поступилися лише квартетам з Угорщини і Польщі.

П’ятою фінішувала українська каное-четвірка в фіналі на дистанції 1000 м у складі львів’янина Віталія Вергелеса та його партнерів – Дениса Коваленка, Дениса Камерилова і Едуарда Шеметила.

Шостий результат показав на дистанції 1000 метрів наш найсильніший в Україні дует каноїстів Дмитро Янчук / Тарас Міщук. А байдарка-двійка львів’янина Віталія Вергелеса та Дениса Камерилова з Полтави стала сьомою у спринті на 200 м. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/07/17/lvivyanka_anastasiya_gorlova_zdobula_zoloto_yevro2017_z_vesluvannya_na_1133261

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: