Львів'янка Катерина Крива – бронзовий призер етапу "Premier League.Karate 1" у Німеччині

01 жовтня 15:03
Переглядів: 73
Крива

26-27 вересня у німецькому місті Кобург проходив п'ятий етап змагань з карате WKF «Premier League.Karate 1». Учасниками цього престижного турніру стали близько 700 атлетів з 55 країн світу. У складі збірної команди України виступали й студенти спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури.

Першокурсник факультету фізичного виховання Назар Cенчишин, Анастасія М’ястковська (31 група, ФС) та Галина Мельник (53 група, ФС) на жаль, зазнали поразок вже у перших колах змагань. Більш вдало виступила випускниця ЛДУФК Катерина Крива, яка виступала у категорії до 50 кг. Перемігши в перших трьох колах суперниць з Австрії (6:0), Португалії (2:0) та Франції (1:0) наша спортсменка поступилася за вихід у фінал представниці Німеччини (0:1). Але у поєдинку за «бронзу» львів’янка не залишила шансів своїй суперниці з Польщі, перемігши з рахунком 2:0, посіла третю сходинку п’єдесталу пошани цього турніру. Такий результат дозволив Катерині Кривій зайняти 7 місце у рейтингу кращих спортсменів WKF.

У загальнокомандному заліку команда України посіла 5 місце, здобувши 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову нагороди.