Львів'янка Катерина Крива змагатиметься за нагороди Х Всесвітніх Ігор з карате

05 квітня 10:20
Переглядів: 101
крива

4 квітня відбулося завершальне засідання Європейської федерації карате (ЕKF) з визначення ліцензіатів на участь в Х Всесвітніх Іграх, які триватумуть 20-30 липня у польському Вроцлаві.

Згідно доповіді технічного делегата Європейської федерації карате, збірна команда Україну виборола дві ліцензії, володарями яких виявилася  львів’янка Катерина Крива (в.к. -50 кг., тренер Богдан І.) та представниця Одеської області Аніта Серьогіна (в.к. -61 кг., тренер Тонкошкур О.).

Довідково:

Польське місто Вроцлав стане столицею десятих за ліком Всесвітніх ігор, найбільший і найпрестижніших змагань з неолімпійських видів спорту. Пройдуть Ігри у 2017-му році.

На проведення так званої «олімпіади неолімпійських видів» претендували, окрім Вроцлава, Кейп Таун (ПАР) та Будапешт (Угорщина), але африканці достроково зняли свою кандидатуру через фінансові проблеми.

Учасниками Всесвітніх ігор буде близько чотирьох з половиною тисяч атлетів з 90-та країн, які виступатимуть у більш як тридцяти спортивних дисциплінах.

Востаннє Європа приймала World Games у 2005 р., коли столицею було німецьке місто Дуйсбург. У 2009-му ці мульти-спортивні змагання відбувалися у тайванському місті Гаосюнь, у 2013-му - м. Калі (Колумбія).

 

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: