Львів’янка Христина Погранична виборола Україні ліцензію на Юнацьку Олімпіаду

19 лютого 11:00
Переглядів: 189
Христина Погранична

У четвер, 15 лютого, у Москві, на кваліфікаційному відборі на Юнацькі Олімпійські Ігри, львівська гімнастка Христина Погранична стала срібною призеркою турніру, поступившись лише одним балом російській гімнастці Анастасії Сєргєєвій. Таким чином, львів’янка виборола ліцензію на участь України в третіх Юнацьких Олімпійських іграх, що пройдуть у жовтні у Буенос-Айресі. Про це повідомляє сайт Федерації гімнастики України.

Третьою стала ще одна українка, киянка Вікторія Онопрієнко. Згідно з регламентом відбору, лише одна краща гімнастка від країни зможе позмагатися за Олімпійські нагороди.

У вправі з обручем Христина Погранична показала найкращий результат, а її оцінка – 16,9 бала – стала найвищою оцінкою московського турніру серед усіх учасниць. Головою української делегації на кваліфікаційному відборі була львівська тренерка, наставниця Христини Пограничної – Ірина Руда.

Додамо також, що 7 лютого Христина Погранична здобула Кубок України з художньої гімнастики, а в грудні здобула п’ять медалей в Дубаї.

За чисельні нагороди у художній гімнатиці, у травні 2017 року під час урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста 13-річну Христину Пограничну нагородили відзнакою «Львів'янина року», вона стала наймолодшою лауреткою за всю історію премії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: