Львів'янка на візку перемогла на міжнародному турнірі з карате

09 травня 11:45
Переглядів: 123
Каріна Айрапетян

Каріна Айрапетян виборола титул чемпіонки на змаганнях серед атлетів з обмеженими можливостями на чемпіонаті Європи у Страсбурзі.

«Для мене турнір був цікавий. У першому змаганні я виграла золото місце, а  у другому – срібло», – розповідає спортсменка Каріна Айрапетян.

Особливість пара-карате полягає в тому, що супротивник та й сам бій тут є уявними. Спортсмен якомога реальніше і з усією силою демонструє прийоми, щоб глядач повірив у справжнє змагання. Каріна зізнається: найважче даються вправи на візку без спинки. Тому вправлятися доводиться багато.
«Ми тренуємося зазвичай два рази в тиждень. Але, якщо готуємось до змагань, то програма наших занять інша. Регулярно ходимо у спортзал і виконуємо багато силових вправ», – каже чемпіонка світу з пара-карате Каріна Айрапетян.

Для колег Каріна не лише друг, а й приклад для наслідування. Хоча займається цим видом спорту дівчина порівняно недавно – два роки.

«В рамках спорту два роки – це дуже мало. Каріна велика молодець,що змогла втримати титул чемпіона. Ми надалі продовжимо тренуватись, аби підкорювати нові вершини», – додає тренер Тетяна Ушакова.

У майбутньому дівчина також мріє стати тренером. Працювати хоче з дітьми та дорослими, які не можуть самостійно пересуватися. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: