Львів’янка Надія Волинська в десятці кращих спортсменів України за підсумками 2013 року

05 травня 10:18
Переглядів: 205
Надія Волинська

Згідно з положенням про рейтинг з неолімпійських видів спорту в Україні, Міністерство молоді та спорту України підготувало підсумкові документи щодо діяльності у 2013 році з не олімпійських видів спорту.

Відповідно з цими матеріалами було визначено десять кращих спортсменів України з неолімпійських видів спорту. До цього переліку на 10 рейтинговому щаблі потрапила й представниця Львівщини Надія Волинська, яка в серпні 2013 року на Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту (Колумбія) виборола бронзову медаль у змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції. Ця нагорода виявилася першою за 50 років розвитку спортивного орієнтування в Україні «жіночою» медаллю на змаганнях світового рівня. Принагідно варто зауважити, що перший тренер Н.Волинської - тренер Львівської ДЮСШ № 9 Галина Сахненко нещодавно удостоєна звання «Заслужений тренер України».

Відповідний наказ про затвердження рейтингу 2013 року з неоліміпйських видів спорту за № 1126 від 07.04.2014 року підписав заступник Міністра молоді та спорту України - керівник апарату Ігор Гоцул.

Рейтинг серед спортсменів України з неолімпійських видів спорту за підсумками 2013 року

Прізвище ім'я спортсмена

вид спорту

місце

Трофимець Яна

підводний спорт

1

Соловйова Лариса

пауерліфтинг

2

Ярьомка Світлана

сумо

3

Настенко Іван

джиу-джитсу

4

Мотрічко Вікторія

шашки

5

Нікітченко Андрій

боротьба на поясах Алиш

6

Марандюк Михайло

шахи

7

Васильчук Іван

боротьба самбо

8

Ковальова Дар’я

боулінг

9

Волинська Надія

спортивне орієнтування

10

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: