Львів’янка Оксана Заліско – переможниця етапу Кубку світу зі скандинавської ходьби

01 вересня 08:30
Переглядів: 310
Оксана Заліско

Нещодавно у місті Ельбльонг (Польща) відбувся черговий етап Кубка світу зі скандинавської ходьби (Nordic walking), який входить до заліку Кубка Польщі.

Найкращі спортсмени світу різних вікових груп змагалися на дистанціях 5, 10 та 21 км на чудовій, проте дуже складній трасі.

На дистанції 5 км Україну представляла спортсменка зі Львова – Оксана Заліско, яка змагалася на трасі із понад 400 учасниками з 11 країн світу. У віковій групі 60 – 64 років, з результатом 33.50, львівська ветеран спорту виборола I місце! Також, Оксана Заліско посіла I місце в абсолютній першості (група OPEN) серед жінок.

Всього, в цьому етапі Кубку світу взяли участь близько 900 спортсменів, котрі представляли Польщу, Україну, Білорусь, Росію, Ізраїль, Бразилію, Велику Британію та інші країни світу.

Усі учасники визнали, що місто створене для змагань такого типу. Цьогоріч Ельбльонг вперше приймав Кубок світу зі скандинавської ходьби. За словами Роберта Бжезінського, директора змагань, в Ельбльонгу є все, що необхідне для скандинавської ходьби: широкі стежки та різноманітний рельєф, що є викликом навіть для найсильніших спортсменів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: