Львів’янки чемпіонки Івано-Франківщини з волейболу

15 травня 16:30
Переглядів: 105
волейбол

В столиці Прикарпаття завершився ІІ фінальний тур ЧО серед жіночих команд. Як і в І фінальному турі, який відбувся наприкінці березня в Галичі, так і в Івано-Франківську глядачі побачили справжній жіночий волейбол, який до цього мало ми могли споглядати, а вже у фінальній частині волейболістки усіх чотирьох команд фіналістів продемонстрували все на що вони здатні.

В першому ж матчі між лідером після І фіналу галицькою «Галичанкою» та командою, яка замикала фінальний квартет «ДЮСШ-Колос» глядачі побачили всі п’ять партій, які відведені для визначення переможця.

Стартова партія гри розпочалась вдало для коломиянок, які вже під завісу матчу пішли у відрив 21:16, і зуміли зберегти свою перевагу до закінчення 25:21. Другий сет матчу точніше його старт був також за представницями коломийщини 5:1, але галичанки просто так не здались, і завдяки вдалим атакам Тетяни Хилюк вирівняли становище в матчі 9:9, а згодом взагалі наростили свою перевагу до 7 м’ячів 23:16, ну і як логічне завершення 25:16. В третьому сеті підопічні Михайла Наумчука вирішили взяти за справу по серйозніше, але галичанка не відпускали їх ані на кроку 7:7, 13:13. Переломним став рахунок 17:14, де вперед вирвались минулорічні бронзові призерки. «Галичанка» зробила спробу наздогнати своїх суперниць 20:22, але це все на що їх вистачило, і як підсумок 25:21 на користь «ДЮСШ-Колос». В четвертому сеті «ДЮСШ-Колос» взагалі посипався і програв сет з тріском 13:25.

П’ятий сет найдраматичнішим і цьому матчі. Жодна з команд не хотіла поступатися про що і свідчив рахунок на табло 4:5, 7:6, а при зміні майданчика галичанки пішли у відрив 8:6. А вже при рахунку 8:10 тренер коломиянок був змушений брати першу перерву, але як виявилось це не допомогло і черговий тайм-аут при 8:12. Мабуть спрацювала друга перерва і рахунок став 13:13, але в цей день фортуна була на боці галичанок 15:13.

В другому матчі господарки туру і минулорічні чемпіонки ВК «Університет» зустрілись з дебютантами цьогорічного чемпіонату командою ЛДУФК-«Спартак» м. Львів. До цього команди між собою вже зустрічались, по разу в Чемпіонаті, і у фінальному турі в Галичі. Обидва рази перемога була за львів’янками. І цього разу сталось так само. Боротьби, як такої не вийшло, але напруга в матчі зберігалась до останнього фінального свистка.

Перший сет пройшов за беззаперечної переваги гостей 25:15. В другому боротьба рівною була до рахунку 7:7, але надалі провал в грі минулорічних чемпіонок забезпечив львів’янкам комфортний розрив 17:12, а в підсумку перемогу в сеті 25:17.

Боротьба розгорнулась лишень в третій партій матчу, де команди йшли практично на рівних 9:7, 13:14, 17:17. Зумівши додати в кінцівці гості схилили шальки терезів на свою користь 25:21 тим самим і перемігши в матчі 3-0.

В матчі з «ДЮСШ-Колос» підопічні Ірини Цап перемогли 3-0, а ось гості з Львова зуміли взяти реванш за поразку в І фінальному турі від «Галичанки». Вже на старті першої партії львів’янки зустріли супротив суперника і гра була рівною до рахунку 9:9, але надалі гості зуміли забезпечити собі відрив і перемогти у сеті 25:15. В другому сеті підопічні Олександри Мандражеєвої намагались чинити супротив супернику, але в них зовсім нічого не виходило, і як підсумок 25617 на користь ЛДУФК. В третій партії гості зі Львова довела свою перевагу над суперником перемігши 25:21.

В другий заключний день фінального туру «ДЮСШ-Колос» поступився у трьох сетах підопічним Василя Ковцуна 21:25, 21:25, 10:25. А ось ВК «Універистет» зумів взяти реванш у «Галичанки» з рахунком 3:1.

В загальному підсумку чемпіоном області стала команда ЛДУФК-«Спартак» м. Львів. Срібними призерами цьогорічного Чемпіонату стала команда «Галичанка» м. Галич, а бронза дісталась команді з обласного центру ВК «Університет».