Львів`янки перемогли на молодіжному чемпіонаті України з вільної боротьби

11 жовтня 21:37
Переглядів: 232
Вільна боротьба

У м. Харкові, де проходить молодіжний чемпіонат України з вільної боротьби, 9 жовтня 2014р. першість розігрували дівчата.

У ваговій категорії до 55кг перемогла цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Лілія Горішна (на фото). У фінальній сутичці Ліля легко розправилась з киянкою Анастасією Кравченко. Не мала проблем із суперницями і інша вихованка вчителя Олександра Раковського Наталія Мазур (вип. 2011р.). У фіналі вагової категорії до 69кг Наталя поклала "на лопатки" донеччанку Тетяну Мякеньку.

А от фінал ваги до 58кг виявився і УФКівським, і напруженим: у ньому зійшлися дві Тетяни - Лавренчук (вип. 2013р.) і Кіт (ІІІ курс). Перемогла досвідченіша Лавренчук, яка успішно повернулася на килим після перерви, викликаною травмою.

У найлегшій вазі - до 44кг срібну нагороду здобула учениця 11 класу Анастасія Ямнюк. У поєдинку за першість Настя поступилася одеситці Марії Георгієвій. Також "срібло" в активі першокурсниці Ірини Остапук. Свій фінал у вазі до 60кг Іра програла Тетяні Омельченко з Донецька. Молодша сестра Іри Настя (11кл.) посіла ІІІ місце у категорії до 53кг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: