Львів’яни на турнірі найсильніших рапіристів України вибороли дві "бронзи"

29 квітня 13:30
Переглядів: 208
Фехтування

У Києві відбувся турнір найсильніших з фехтування на рапірах серед жінок і чоловіків, результати якого будуть враховані при формуванні збірних у цих видах зброї на Чемпіонат Європи 2016 року.

Найвищу сходинку на п’єдесталі пошани зайняли лідери національного рейтингу – кияни Ольга Лелейко (у жінок) й Андрій Погребняк (у чоловіків), який ділить першу позицію з аспірантом Львівського державного університету фізичної культури Ростиславом Герциком.

У змаганнях серед жінок обійшлося без сюрпризів – усі місця на п’єдесталі зайняли представниці національної збірної.

Срібло турніру виборола Катерина Ченцова з Миколаєва, яка у фінальному поєдинку поступилася Ользі Лелейко з рахунком 10:15.

«Бронзу» везуть додому ще одна представниця Миколаєва Анастасія Московська й випускниця Львівського державного університету фізичної культури Олександра Сенюта.

Що ж стосується змагань серед чоловіків, то тут трійку досвідчених представників збірної розбавив Ярослав Степура, який тільки у цьому сезоні закінчив виступати у віковій категорії «юніори».

Киянин зумів пробитися у фінал турніру, але не зміг продовжити боротьбу через травму гомілкостопа, яку отримав під час змагань.

Таким чином, вирішальний поєдинок турніру найсильніших завершився технічною поразкою для Ярослава та перемогою для Андрія Погребняка.

Бронзовими призерами стали магістрант Львівського державного університету фізичної культури Філіп Колесніков і Володимир Колтиго.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: