Львів'яни стали чемпіонами України у чоловічій рапірі

17 квітня 11:00
Переглядів: 211
фехтування

У Легкоатлетичному манежі міста Києва триває Чемпіонат України з фехтування. Сьогодні відбулися командні змагання чоловічої й жіночої рапіри.

В обох двох видах зброї фінали повністю продублювали торішній результат. У чоловіків чемпіонами України знову стали львів'яни  – Клод Юнес, Пилип Колесников, Павло Сирачинський і Олексій Стрельцоів. У фіналі з рахунком 45:37 вони перемогли киян – Богдана Долженко, Володимира Колтиго, Андіря Погребняка й Тараса Тельниха. 

У дівчат золото розіграли команди Києва й Миколаєва. Як і торік   сильніше виявилася столична команда в складі Ольги Лелейко, Катерини Ченцовїй, Олександри Сенюти й Ольги Станкевич. Своїх суперниць киянки перемогли з рахунком 45:24.

До речі кажучи, кияни мали шанс завоювати сьогодні ще дві нагороди. І в жінок і в чоловіків збірні Київ-2 боролися за бронзу. Однак обидва «бронзових матчи» киянами були програні. У чоловічій рапірі Київ-2 поступився збірній Волині (40:45), а в жіночій – реванш за торішній двобій за третє місце узяло Закарпаття (45:39). 

Технічні результати:  
Рапіра чоловіча (командні): Рапіра жіноча (командні):
1. Львів
2. Київ-1
3. Волинь
1. Київ-1
2. Миколаїв-1
3. Закарпаття-1
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: