Львів'яни стали срібними призерами турніру "Тернопіль Open"

23 травня 20:00
Переглядів: 126
Флорбол

Напередодні флорбольної події в Україні, міжнародного турніру «Ukraine Open», львів’яни привезли нагороди і перемоги з чемпіонату у Тернополі.

У Тернополі пройшов турнір «Тернопіль Open», у якому взяли участь і дитяча, і доросла команди ФЛК «Лемберг». Заслужений тренер клубу Оксана Приймак розповідає, що ця поїздка мала декілька цілей.

«По-перше, ми хочемо підтримати розвиток флорболу у Тернополі, і з радістю відгукнулись на запрошення взяти участь у чемпіонаті. А по-друге, вже за два тижні на нас чекають запеклі бої у міжнародному турнірі, який випала честь приймати Львову. І у Тернополі ми могли підготуватись і морально, і фізично до тієї боротьби, яка чекає на наші команди», - зазначив тренер.

Львівські «Гладіатори» отримали перемоги у іграх з «One way» (м. Біла Церква), «Eagles» (м. Червоноград) та «Надія» (м. Коломия). Впевнено дійшовши до фіналу, вибороли срібну медаль у боротьбі з тернопільським «Штормом». Старша команда «Лембергу» здолала Ужгород, Коломию і Червоноград, але поступилась новороздільському «Скіфу».

Попереду на спортсменів чекає найбільше випробування – «Ukraine Open», на якому очікується п’ятдесят команд з усіх куточків Європи. Деталі незабаром.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: