Львів’яни в авангарді чемпіонату світу з вільної боротьби серед студентів

08 жовтня 11:38
Переглядів: 159
Вільна бородьба

львів’яни в авангарді чемпіонату світу з вільної боротьби серед студентів

Вчора завершився чемпіонат світу з вільної боротьби серед студентів, який відбувався в фінському місті Куортані, 2-7.10.2012 р. З восьми медалей збірної команди України, п’ятеро, три з яких найвищого ґатунку здобуток Львівських борців.

В перший день змагань золото у вазі 60 кг завоював Василь Шуптар, (тренер О.Раковський). На шляху до фіналу Василь здолав японця, турка, молдаванина та з приголомшливим рахунком 6:0, 6:0 переміг у фіналі французького спортсмена. Ірина Рибак (тренери Раковський О.Г., Раковський В.Г.), яка виступала у ваговій категорії 48 кг виборола бронзу, поступившись у півфінальній сутичці китаянці Лі Ні.

Другий день став більш успішним. Золото завоювали Ірина Гусяк (55 кг, тренери: Білас П.Л., Скобельський О.З.) та Юлія Остапчук (63 кг), а Світлана Рижкова стала бронзовою призеркою, обидві тренуються під керівництвом Пістуна А.І.

Всі переможці та призери є вихованцями Львівського державного університету фізичної культури.

Вітаємо спортсменів та весь тренерський склад!