Львів’яни взяли призові місця у відкритому кубку Києва з КУДО

01 листопада 21:15
Переглядів: 99
кудо

У суботу, 29 жовтня, відбувся відкритий кубок Києва з КУДО. На змагання були запрошені учасники з інших міст. На цих змаганнях команда львів’ян отримала призові місця. Про це в коментарі розповів голова Львівського осередку з КУДО, тренер Володимир Мелько.

За його словами, за призові місця змагалося 250 учасників. Зі Львова на змагання їздило 12 спортсменів.

«Спортсмени нашого клубу Лева 10-річний Северин Лабінський та 30-річний Назарій Базюк завоювали два других місця. Це наші перші змагання за не повний рік занять, адже взимку нашому клубу лише виповниться один рік. Я вважаю, що це хороший результат», - сказав він.

Як зазначив тренер спортсмени в листопаді візьмуть участь у змаганнях в Одесі, а потім поїдуть у Вінницю, де змагатимуться в чемпіонаті України з КУДО.   

Володимир Мелько також додав, що у січні відбудеться відкритий кубок Львова з кудо.

Він наголосив, що в Україні цей вид спорту розвивається вже 20 років, а у Львові він почав набувати популярності з 2009 року.

«У світі Україна має дуже хороші результати з КУДО і займає у світовому рейтингу друге місце. Після нас Японія, яка власне і започаткувала цей вид спорту. КУДО – це бойове мистецтво. Це і техніка удару, і больові прийоми, і кидки, боротьба. Нас випереджає у цьому виді спорту лише Росія, але у них зовсім інший рівень фінансування», - сказав Володимир Мелько.

Довідка: КУДО – японське єдиноборство, яке поєднує елементи карате, боксу та боротьби.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: