Львів'яни змагатимуться на зимовому ЧС з легкої атлетики

07 березня 12:43
Переглядів: 173
легка атлетика

7 березня в польському Сопоті стартує чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні. Українська заявка нараховує двадцять спортсменів, серед яких і студент Львівського державного університету фізичної культури, який змагатиметься в стрибках у висоту. А в штовханні ядра виступить випускниця ЛДУФК Галина Облещук.

Як пише noc-ukr.org, головним відбірковим стартом на чемпіонат світу стала національна першість у приміщенні, яка відбулася в Сумах. Від участі в турнірі були звільнені два атлети – Наталія Лупу (готується за індивідуальним планом) та Андрій Проценко (перехворів незадовго до чемпіонату України і з метою зберегти здоров’я атлета і дати йому можливість якомога краще підготуватися, і було прийняте таке рішення). Наразі у Проценка п’ятий результат сезону в світі зі стрибків у висоту – 2,33м.

Відзначимо, керівником офіційної делегації призначено Олімпійську чемпіонку Наталію Добринську, яка також запрошена ІААФ як посол Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Склад збірної України:

Жінки: Наталія Погребняк, Наталія Лупу, Ольга Ляхова, Світлана Шмідт, Анна Плотіцина, Ірина Геращенко, Анна Корнута, Ольга Саладуха, Ольга Голодна, Галина Облещук, Анна Мельниченко, Аліна Фьодорова.

Чоловіки: Віталій Бутрим, Юрія Крімаренко, Андрій Проценко, Віктор Кузнецов, Олексій Касьянов, Дмитро Бікулов, Євген Гуцол, Данило Даниленко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: