18 лютого 15:55
Переглядів: 918
кісь

Андрій Кісь першим з представників Львівщини розпочав виступи на поточних олімпійських іграх в Сочі.

Для 31-річного львівського спортсмена, змагання на одномісних санях, стали дебютними на олімпійських іграх. Саме так, дебютом, хоча за плечима Андрія вже були дві "Білі" Олімпіади у Торіно та Ванкувері. Але там доводилось змагатись у санках двійках в парі з Юрієм Гайдуком.

Юрій Гайдук завершив активні спортивні виступи, і Андрій, не бажаючи знов починати все «з нуля» в парі з іншим спортсменом, продовжує виступи в змаганнях на одномісних санях. Саме в цій дисципліні він представляв Україну та Львівщину в Сочі.

Зважаючи на сумні реалії нашого зимового спорту, сподіватись на високі місця від львів’янина не доводилось. Лідери світового спорту мають всі належні умови для тренування, удосконалення своєї майстерності, хороше фінансування для оновлення свого інвентаря. Чого не скажеш про стан справ в цьому виді спорту в нашій країні. То ж завоювання ліцензії на олімпійські ігри вже можна вважати успіхом. Адже взагалі ніхто з наших чоловіків раніше не виступав на олімпіаді на одномісних санях.

Андрій у Сочі показав все що міг на даний момент. Зокрема, показав стабільність.

1 заїзд – 30 місце

2 заїзд – 28 місце

3 заїзд – 29 місце

4 заїзд – 28 місце

В підсумковому заліку відставання від переможця змагань, німця Фелікса Лоха, склало 5,270 секунд.

Ще в одній олімпійській дисципліні, а саме в естафеті-саночників, Андрій в складі нашої збірної посів 11-місце. Львів’янин стартував під другим номером в нашій збірній і показав у своєму заїзді 10-ий результат.

То ж в загальному, можна сказати, що Андрій покращив свої результати в порівнянні з минулими олімпійськими іграми. Нагадаємо, що в змаганнях на двомісних санях Андрій Кісь посів в Торіно-2006 – 14 місце, а у Ванкувері-2010 – 16 результат.

Ну і на завершення аналізу виступу львівського саночника, декілька фото з Сочі-2014.