Львів’янин Назар Куротчин – чемпіон України з боксу

21 листопада 14:30
Переглядів: 279
Назар Куротчин

З 15 по 20 листопада в Харкові проходив Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Галичину на цих змаганнях представляло 13 боксерів: два з Тернопільської області, п’ять з Івано-Франківської обл. та шість із Львівської обл.

За Тернопільщину виступав Віктор Петров у вазі до 69 кілограм. Віктор програв у своєму ж першому бою Дмитру Щербині з Херсонщини технічним нокаутом (травма у другому раунді). Також у першому бою програв ще один тернополянин Володимир Мандзюк. У категорії 75 кг він поступився Андрію Тимошенку з Чернігівщини не склавши йому конкуренції на рингу.

Не кращі досягнення у представників Івано-Франківщини. У вазі до 56 кг Ярослав Яворський програв технічним нокаутом у третьому раунді Євгену Мазуру з Черкас. У категорії 60 кг Андрій Вацеба з рахунком 3:0 поступився Олександру Меленюку з Хрсону, а Степан Стефанишин із аналогічним результатом ще одному черкащанину Сергію Муньку. Степан Струк у вазі до 64 кг у напруженому поєдинку програв з рахунком 2:1 Мухамеджану Сірожеву з Харкова. Артем Різун єдиний боксер з Прикарпаття, який зміг перемогти бодай в одному бою. Йому навіть вдалось пробитись до чвертьфіналу. У першому своєму поєдинку він впевнено з рахунком 3:0 переміг киянина Юрія Кошинського. А в 1/4 з таким же рахунком програв Олександру Хижняку з Полтави,  який став чемпіоном України.

Єдиний кому з галичан вдалось перемогти на чемпіонаті - це львів’янину Назару Куротчину. У вазі до 49 кг він провів два бої. Спершу у півфіналі технічним нокаутом у третьому раунді переміг херсонця Максима Абрамовича, а у фіналі з рахунком 3:0 здолав донеччанина Ростислава Белостоцького. Для Назара це вже друга перемога на чемпіонаті України, попереднього разу він перемагав минулого року. Також на його рахунку перемога на Кубку України 2015 року.

Також львів’яни здобули три бронзові нагороди. У вазі 91+ Андрій Городецький в 1/8 переміг  Артура Саргсяна з Херсону, а в 1/4 Віктора Труша з Вінниці. В обох випадках був зафіксований рахунок 3:0. У півфінальному поєдинку львів’янин поступився технічним нокаутом в третьому раунді майбутньому чемпіонові Ігору Шевадзуцькому з Дніпра. У вазі до 64 кг Іван Данча спершу легко розібрався із Дмитром Сідоровим з Дніпра (3:0), а в чвертьфіналі технічним нокаутом в третьому раунді переміг Дениса Іванісова з Херсону. Але в півфіналі Іван не зміг скласти конкуренцію Тимуру Беляк з Дніпра, поразка 3:0. Андрій Тишковець виграв свій перший бій у Дениса Богданова з Харкова з рахунком 3:0, а в півфіналі поступився Максиму Фатичу з Миколаєва з аналогічним рахунком.

Ще два представники Львівщини пробились тільки до чвертьфіналів. Любомир Пінчук програв свій перший поєдинок вінничанину Дмитру Лісовому з рахунком 3:0 у ваговій категорії 91 кг.  У вазі до 56 кг Олег Довгун в 1/8 легко переміг Олександра Шевченка з Вінниці (3:0), а в 1/4  поступився технічним нокаутом Жермену Ншимірімана з Херсону.

К загальнокомандному заліку Львівщина із одним золотом і трьома бронзовими нагородами зайняла сьоме місце. На першому місці розташувалась Харківська область у якої два золота і три бронзи. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: