Львів’янин Роман Панченко виборов на Іграх нескорених-2017 "золото" у стрільбі з лука

01 жовтня 16:13
Переглядів: 348
Стрільба з лука

Четверту золоту медаль на рахунок збірної України на ІІІ Іграх нескорених-2017 (Invictus Games-2017) в Торонто записав 22-річний Роман Панченко зі Львова.

У секторі стрільби з лука він показав найкращий індивідуальний результат, повідомляє Укрінформ.

Для України, яка вперше бере участь в Іграх нескорених, це перша медаль у цьому виді, але наша команда змагається також у командному заліку. Рахунок золотим нагородам збірної України ще в понеділок відкрив Олег Зімніков, який прибіг першим у перегонах на 1500 м.

Довідка

Invictus Games це – міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку.

Перші Ігри відбулися 2014 року в Лондоні. У 2016 році Ігри Нескорених пройшли в Орландо (США), а у 2017 року понад 550 військових спортсменів зустрілися в Торонто, де змагалися у 12 адаптивних спортивних дисциплінах.

До основного складу української збірної входять 15 спортсменів, усі з яких проходили службу під час антитерористичної операції. Це люди віком від 22 до 50 років з різних куточків України. Багато хто з них є кандидатом в майстри або майстром з різних видів спорту, деякі брали участь в марафонах, півмарафонах, змаганнях з тріатлону IRONMAN або в марафоні морської піхоти США. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: