Львів`янин Тарас Сало розповів, як йому вдалося перемогти на марафоні у Кракові

25 квітня 11:30
Переглядів: 129
Тарас Сало

Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України з марафонського бігу, львів’янин Тарас Сало став переможцем 14-го Краківського міжнародного марафону.

Український легкоатлет виявився найшвидшим з понад 6-ти тисяч учасників марафону й подолав дистанцію у 42 км 195 м усього за 2 години, 17 хвилин і 3 секунди.

Як зазначив сам спортсмен, перемога далася складно, бо погодні умови не сприяли встановленню рекорду і суперники були занадто сильними.

«Друге і четверте місця зайняли кенійці, яких разом з ефіопськими бігунами вважають найкращими легкоатлетами у світі. Перед тим як бігти, я досконало вивчив своїх суперників, що якоюсь мірою дозволило мені виграти дистанцію. Щодо погодних умов, то дошкуляв сильний вітер, який не дозволив встановити новий рекорд», – розповів Тарас Сало.

Срібним призером у Краківському марафоні став кенієць Юстус Кіпроно, бронзу здобув Анатолій Оржеховський з Макіївки.

Торік Тарас Сало виборов срібну медаль, поступившись представнику Кенії.