Львів’янин Всеволод Левицький - чемпіон України з бальних танців

22 липня 17:00
Переглядів: 505
спортивні танці

Життя у ритмі танцю. Перемоги під запальну латино-американську або ж європейсько-стандартну музику. Львів’янин всеволод Левицький здобув всеукраїнське визнання, займаючись бальними танцями не для чемпіонських титулів, а для душі. 

Він почав танцювати раніше, аніж навчився ходити. Так поза очі жартують про Всеволода Левицького друзі та колеги. Адже вперше на заняття він прийшов у три роки.

Проте з часом впевненість,а найголовніше - любов до танцю - зробили Всеволода лідером на паркеті. У 9 років він став чемпіоном України. А в 12 почав самостійно тренувати дітей. Коли його ровесники бігали у дворі, Всеволод Левицький разом із сестрою йшов своїм шляхом до успіху.

Не любити танець було не можливо - жартує і сам хлопець. Адже його перший тренер - це його батько, теж досвідчений бальник. Щоправда, на заняттях він був не тато.

Іще одна перемога прийшла у 18 - знову на чемпіонаті України серед студентів, а ще за три роки - Всеволод Левицький підтвердив своє високе звання, водночас навчаючись на юридичному факультеті. Однак найскладніший момент у житті настав тоді, коли хлопець визначився, чим саме хоче займатись.

Тепер у Всеволода Левицького - нова партнерка і нове дихання. Їм прогнозують найвищі нагороди, бо бачать у цій парі легкість та гармонію.

Повільний та віденський вальс, квік-степ, фокстрот або ж танго - для цих людей сенс життя і щоденна важка праця, результат якої - 2 хвилини вишуканості та грації на паркеті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: