Лвів'янин виграв Кубок Польщі з футзалу

01 червня 12:00
Переглядів: 202
вахула

У польському місті Глівіце завершився «Фінал чотирьох» Кубок Польщі з футзалу. За трофей сперечалися 4 команди - «Рекорд» (Бельсько- Бяла) (володар Кубка Польщі 2013 року і чемпіон Польщі 2014), «Вісла Кракбет» (Краків), «Гатта» ( Здуньска Воля) і господарі паркету «ГАФ Ясна» (Глівіце).

У півфіналах «ГАФ Ясна» виграла 4:0 у «Рекорду» (один з м'ячів на рахунку українця Дениса Демішева), а «Вісла Кракбет» розгромила «ГАТТ» (свій внесок у перемогу точними ударами внесли Сергій Задорожний та львів'янин Роман Вахула).

Перший тайм фіналу між «ГАФ Ясній» і «Віслою Кракбет» не виявив сильнішого 1:1. На початку другої половини Роман Вахула вивів краківську команду вперед, після чого «Вісла Кракбет» відправила у ворота господарів ще два м'ячі. На 35-й хвилині Денис Демішев скоротив рахунок до 2:4, але через хвилину бразильський легіонер «Вісли Кракбет» Дуглас Альваральо дос Сантос забив два м'ячі і зняв всі питання у матчі. 6:2 - перемога «Вісли Кракбет», і наші вітання Роману Вахул і Сергію Задорожному!

Варто додати, що рік тому «Вісла Кракбет» стала чемпіоном Польщі, а «Рекорд» виграв кубок. У цьому ж сезоні в Польщі ті ж два лауреата, з тією лише різницею, що вони обмінялися трофеями.