"Львів'янином року" стала 13-річна гімнастка Христина Погранична

06 травня 08:50
Переглядів: 96
Христина Погранична

5 травня, під час засідання урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста Львова звання "Львів'янин року" присвоєно 13-річній львівській гімнастці, яка завоювала чотири золота на міжнародному турнірі в Естонії (м.Тарту) Христині Пограничній. 

Діяльність:

Христина Погранична представниця юніорської збірної України з художньої гімнастики завоювала чотири золоті нагороди на міжнародному турнірі з художньої гімнастики Miss Valentine 2017 в Тарту (Естонія).

Львів’янка стала найкращою серед усіх юніорок турніру у багатоборстві, впевнено обійшовши сильну і старшу за віком суперницю з Росії, і пройшла у три фінали з першим кваліфікаційним результатом.

За чудово виконану фінальну вправу з обручем Христина Погранична отримала надзвичайно високу оцінку 16,900 бали, що стало не тільки новим досягненням львів’янки, а і рекордом для українських юніорок. Запальні й технічно складні булави підкорили зал – львівська грація отримала високі 16,150 бали. За феєрично виконану фінальну вправу зі стрічкою під сучасний хіт Rag’n’Bone Man “Human” львів’янка отримала високі 15,400 бали.

Із міжнародного турніру Miss Valentine 2017 представниці збірної України привезли дев’ять золотих медалей, чотири з яких виборола львів’янка Христина Погранична.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: