"Львович – чемпіон". У Франківську урочисто зустріли боксера-володаря інтернаціонального поясу

27 липня 09:30
Переглядів: 2434
Поляков

25 липня у франківському аеропорту урочисто зустріли володаря інтернаціонального поясу WBA, франківця Віктора Полякова.

Як інформувала Галка, вчора у Римі у нелегкому бою боксер здолав італійця Джованні Де Кароліса – поєдинок тривав усі відведені регламентом 12 раундів.

Зустрічали чемпіона декілька десятків людей: дружина та дві доньки, вихованці (Поляков є тренером ОДЮСШ), спортсмени та журналісти – багато людей були з квітами. Присутні вітали боксера оплесками та вигуками “Львович – чемпіон”.

“Це перша перемога у змаганнях такого рівня, отримання такого поясу на Прикарпатті. Діти мають з кого брати приклад, бачать свого тренера. Я думаю, у нашого боксу прекрасне майбутнє, і Полякову буде найприємніше, коли його вихованці перевершать його результат”, – каже в. о. директора ОДЮСШ Мирослав Карабін.

Дружина – Ірина Полякова – розповідає, що вперше зустрічає чоловіка з такого серйозного бою.

“Це для нього було дуже важливо. Ми всі дружно вболівати, всією сім’єю. Так, переживали, але були впевнені у його перемозі”, – каже дружина чемпіона.

Сам Поляков був шокований урочистою зустріччю. Розповідає, що в Італії ніхто не очікував, що він виграє – усе було передбачено для перемоги італійця, навіть на прес-конференції він був сам.

“Вони казали, що українець навіть 5 раундів не витримає. Але я був готовий на більше. Так, суперник був дуже сильний. Італійці були в шоці і казали, що не їхній боксер слабший, а українець сильніший”, – каже боксер та розповідає, що ніхто не розумів різницю між українським і російським, навіть хотіли включити перед боєм російський гімн.

Зараз у планах боксера провести час з сім’єю, далі – підготовка до отримання титулу чемпіона світу, адже теперішній пояс – останній ступінь до світового чемпіонства.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: