Любомир Гальчук: "Хочеться грати коли тебе підтримує стадіон"

08 квітня 07:39
Переглядів: 159
Гальчук

Перед стартом нового футбольного сезону склад ФК «Миколаїв» поповнило одразу декілька нових виконавців. Одним із них став оборонець Любомир ГАЛЬЧУК, за плечима якого більше 250-ти матчів у професійних лігах України, у тому числі і виступи в складі луцької «Волині» у вищій лізі України. Тож не дивно, що цей досвідчений гравець швидко став одним із лідерів ФК «Миколаїв», що яскраво підтвердила і гра проти «Руху», в якій Любомир був одним із кращих у своїй команді.

- Любомире, як Ви оцінюєте гру проти «Руху» і чого на Вашу думку забракло ФК «Миколаїв», щоб досягнути позитивного результату у цій грі?

- Гра виявилася досить напруженою, подекуди виникали гострі моменти як біля воріт «Руху», так і біля воріт ФК «Миколаїв». Проте цих моментів було не так багато, а в загальному було більше боротьби на полі. Вважаю, що нашій команді не вистачило реалізаціі моментів. Забий Ігор Балух, коли виходив віч-на-віч з голкіпером, було би все зовсім по іншому. Тому що, коли йде рівна гра на полі, здобути перемогу може той, хто використає хоч один свій момент.

- Ви лише цього сезону перейшли до складу ФК «Миколаїв», які у Вас склалися враження від колективу, тренера і самого клубу?

- Коли прийшов до Миколаєва враження в мене були дуже позитивні. З перших тренувань я побачив, що команда дружня, хлопці стараються підтримувати один одного. Також подобається те, що на кожну гру, чи то товариську чи офіційну, приходить багато вболівальників, які люблять свою команду і підтримують її. Це дуже приємно, адже по собі знаю, як хочеться грати коли тебе підтримує стадіон.

- Які плани та цілі стоять перед командою на цей сезон і які завдання Ви ставите перед собою на цей етап Вашої кар'єри?

- Про плани можу сказати одне: як і у кожної команди перед нами стоїть завдання виходити у кожному матчі і добиватися перемоги. Для себе на даному етапі хотілося б, знаючи що минулого сезону команда завоювала бронзові нагороди, допомогти цього сезону поборотися за чемпіонство. І я вірю, що нашій команді це до снаги А ще користуючись нагодою, хотів би подякувати вболівальникам, які вчора прийшли на гру і підтримували нашу команду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: