Любомир ГАЛЬЧУК: «Продовжив контракт з «Геліосом» ще на рік»

18 грудня 16:12
Переглядів: 197
Default Image

З одним із гостей першого Кубка футбольного огляду «Пас» -- Любомиром Гальчуком, який зараз грає у Харкові за «Геліос» -- поспілкувався кореспондент «Спортивки». 

-Яке враження від цього турніру?

-Враження від турніру якнайкращі. Наша молодь, маю на увазі цих дітей, які боролися за Кубок футбольного огляду «ПАС» дуже прогресує. Зовсім скоро український футбол буде мати чимало цікавих, молодих та перспективних футболістів. У кожному з матчів точилася запекла боротьба. Приємно мене вразила гра моршинської «Скали». Хлопці на свій вік дуже впевнено, а найголовніше дуже дисципліновано грали. Загалом радий, що такий турнір проводиться. Побільше б таких турнірів було, в яких могла б брати участь наша талановита молодь, розвивати та відточувати свою майстерність. 

-Чи був ти колись учасником подібних турнірів і які відчуття переживав при цьому?

-Коли я був у віці цих хлопців, то таких умов, які створені на цьому турнірі у нас не було. Звісно, що були якісь турніри, ми їздили в інші міста по турнірах. Однак, зараз таких умов, які створюють для цих юних хлопців тоді не було. Я білою заздрістю заздрю цим хлопцям, що у них є такі хороші умови. Коли був малим і виступав в подібних турнірах, то переживав небувалі відчуття, до яких важко підібрати якесь порівняння. 

-Любомире, скажи декілька слів про свій теперішній клуб харківський «Геліос»…     

-Після останньої гри, яка була у нас в цьому році керівництво «Геліоса» запропонувало мені ще на рік продовжити контракт. Я – погодився. Тим паче, що команда у нас дружня, згуртована, гравці один одного знають. Перед командою стоять доволі таки високі завдання, бути в п’ятірці кращих команд першої ліги. Гадаю, що це завдання нам під силу, ми можемо здобуте навіть третє місце. Для цього будемо старатися та докладати максимум зусиль. 

-Що скажеш про рівень команд першої ліги?

-Звісно, що перша ліга прогресує, але зовсім невеличкими темпами. Не тішить те, що в деяких із команд нестабільна фінансова ситуація. От, наприклад, візьміть ФК «львів», немає спонсора і команда зараз йде на останньому місці у першій лізі, а ще рік тому вона була однією з лідерів ліги. Тому такий стан справ не тішить. Однак, загалом у першій лізі є багато команд-конкурентів, які ставлять перед собою високі завдання. Наприклад, раніше після першого кола вже було зрозуміло хто виходить у прем’єр-лігу. Зараз все навпаки. Очковий відрив у першій сімці команд невеликий, а це додає цікавості та інтриги у плані хто потрапить у прем’єр-лігу. 

-На твій погляд, які команди першої ліги можуть поповнити когорту команд премєрлігівців?

-На мій погляд, на це найбільше заслуговують ужгородське «Говерла-Закарпаття» та запорізький «Металург». Однак списувати з претендентів такі команди, як «Кримтеплиця» та білоцерківський «Арсенал» не варто. По грі ці команди відповідають рівню команди прем’єр-ліги.  

-Попереду Новий рік, Різдво, де будеш святкувати ці свята?

-Усі свята буду зустрічати в колі сім’ї зі своїми рідними. Адже я їх бачу дуже рідко, бо виступаю в харківській команді, а додому приїжджаю раз в три місяці. 

-Нещодавно відбулося жеребкування групової стадії Євро-2012. Що скажеш про шанси збірної України на вихід із групи?

-Шанси є у всіх команд. Україна має хороші шанси вийти з групи. Стимулом для нашої збірної має бути те, що ми є господарями цього чемпіонату. Тим паче у нашої збірної буде чудова підтримка на таких чудових стадіонах, які побудували до Євро-2012.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: