Людмила Лузан: "Я дуже задоволена своїм виступом"

29 липня 12:01
Переглядів: 211
лузан

Прикарпатські веслувальники, які повернулись із успішного для них чемпіонату світу в Португалії, поділились враженнями від виступів.

"Боротьба була дуже складною, але ми не поступились і працювали до останнього метру, - каже Михайло Мандзюк. - У результаті перемогли команду білорусів та росіян і за кілька секунд подолали дистанцію, яка нас розділяла". Нагадаємо, що на мундіалі вихованець СК "Альбатрос" став чемпіоном світу у складі каное-четвірки у категорії до 23 років.

Важкою боротьба видалась і для одноклубниці Михайла Людмили Лузан, яка привезла додому золоту та срібну нагороди. "Вражень багато, вони мене переповнюють, - говорить Людмила. - Я дуже задоволена своїм виступом. Зі старту мені йшлось добре, тільки на фініші стало важко через сильний боковий вітер. Приємно було те, що в Португалії українці, які зараз там працюють, дуже підтримували мене. Постійно лунали гасла "Слава Україні" і нам часто дякували".

Зазначимо, що вперше прикарпатці привезли з одних змагань аж три нагороди, з яких дві золоті та одна срібна. Чемпіонат світу, нагадаємо, проходив у португальському місті Монтемор-у-Велью.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: