Максим ФЕЩУК: "Уболівальникам подобалася гра нашої збірної, і це головне"

28 червня 19:22
Переглядів: 224
feshchuk

Гравець сімферопольської Таврії Максим Фещук (уродженець львівщини, екс-форвард Карпат) в інтерв'ю підбив підсумки першого збору своєї команди.

- Максиме, як оціните перший збір своєї команди?

Оцінювати треба тренеру, а я в принципі задоволений, бо робота була виконана величезна. Я так розумію, що все було націлене на фізичну підготовку команди, плюс ігрові вправи з м'ячем. Видно, що новий тренер прийшов, і стиль футболу у команди поміняється - 100%. Я вважаю, що в кращу сторону, тому що такий футбол більше буде подобатися вболівальникам, ніж той, який був у попередніх чемпіонатах.

- Все, що було заплановано на першому зборі - Ви виконали?

Таке питання потрібно задавати тренеру, він планує. Моя справа тренуватися і працювати. Я задоволений тим, що головне все проходить без травм.

- Яка була погода на зборах, сприятлива для тренувань?

Важка погода була, було дуже жарко, лише в останні дні стало трохи прохолодніше. З іншого боку у нас же чемпіонат влітку, так що треба загартовуватися. Якщо чесно, то важкувато подвійно було працювати, коли на вулиці 35-40 градусів тепла.

- А які умови зборів в Австрії?

Умови найвищого рівня. Я думаю, що ніяких претензій бути не може і всі задоволені такими умовами.

- Як оціните прихід Олега Лужного в команду?

По-перше, він легендарний футболіст. Одне його ім'я говорить багато про що, він пройшов динамівську школу і європейську в одній з найсильніших команд Європи. Я вважаю, що в нього божевільний життєвий досвід. Хлопці сприйняли Олега Романовича дуже добре, всі працюють і хочуть довести тренеру, що гідні грати. Я, на даному етапі, можу виділити тільки позитив.

- У підготовці команди багато що змінилося?

Звичайно. У кожного тренера своя підготовка команди. В тренувальному процесі зовсім все по-іншому. Відразу відчувається європейський підхід до всього. Нічого поганого в підготовці ні, мені нема в чому дорікнути.

- Чи вдавалося Вам в Австрії стежити за Євро?

Звичайно. Мені здається, що вся Європа зараз стежить за Євро. Сьогодні будемо слідкувати далі.

- За кого вболіваєте з решти команд?

Кого не почитаєш інтерв'ю, всі говорять Іспанія і Німеччина. Я, як будь-який уболівальник, сказав, що мій прогноз, що Німеччина виграє цей чемпіонат. Відверто кажучи, хочу якихось сенсацій. Вболівав за Португалію. Хотів, щоб Кріштіано Роналду виграв, нарешті, чемпіонат Європи, він великий футболіст.

- Як оціните виступ нашої збірної на турнірі?

Багато чого прочитано, хтось дякує, хтось навпаки. Я вважаю, що група була не з легких, але завдання було виходити з групи, і це було реально зробити. Завдання не виконали. Вихід з групи - це був би вже успіх, а так навіть не можу підібрати слів. Шкода, що пацани не вийшли, адже грали нібито непогано. Уболівальникам подобалася гра нашої збірної, і це головне.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: