Максим Фомічов: "Нам не вистачає часу, але я бачу прогрес у своїх хлопцях"

22 жовтня 14:56
Переглядів: 96
фомічов

Молодий наставник Політехніки дав післяматчевий коментар на своєму новому посту після невдалого дебюту львів'ян в новому сезоні.

Микола Полюляк, захисник Політехніки:

"Це була перша гра, важлива для нас - всі скучили по баскетболу. Враження... Якби перемогли, враження були б кращі. У нас була трохи зім'ята підготовка до сезону - ми не грали передсезонні матчі, був тільки один з Говерлою. Думаю, нам не вистачило передсезонних товариських матчів".

"Це баскетбол. Вони такі ж молоді гравці, як і ми - у них досвідчених там тільки п'ять чоловік. Зараз чемпіонат рівний, тому не можна сказати, що якась одна команда не може обіграти будь-яку іншу. Просто нам в кінці трохи не вистачило концентрації і зіграності - ми зробили пару помилок, які привели до швидких відривів і вони за рахунок цього збільшили свою перевагу".

"Я думаю, що бажання було у всіх - не можна сказати, що бажання не було. Просто в першій чверті виходило трохи краще, ніж у другій, плюс, коли ми вийшли після великої перерви, ми почули слова тренера, який сказав нам, за рахунок чого можна поліпшити гру. Думаю, в якийсь момент у нас це виходило - поки ми не провалили кінцівку".

"Тренер підказував нам. Він тут і як для свого віку він вже досвідчений тренер, багато де пропрацював. Він просто нам підказував і нам за рахунок цього було набагато легше".

Максим Фомічов, головний тренер Політехніки:

"По-перше, хочеться подякувати всім вболівальникам - ми граємо за вас. Я досить емоційно поводився під час гри - намагався підтримати хлопців, підказати їм, тому так, вийшло, що я вибігав на паркет".

"Сьогодні я не можу виділити якусь певну чверть, яка мені сподобалася чи ні. Я можу сказати, що ми програли через наші помилки, які ми зробили. Нам не вистачає досвіду і зіграності - ми з хлопцями познайомилися тільки 12-го числа. У нас була тільки одна передсезонна гра, тому нам поки елементарно не вистачає часу на все. Ми дуже багато тренуємося - тренуємося двічі на день по дві-три години. Нам не вистачає часу, але я бачу прогрес у своїх хлопцях.

Сьогодні ми грали з дуже хорошою командою, з добре укомплектованою командою, у якої є легіонери, у якої є досвідчений тренер. Але в деяких моментах ми грали не просто на рівних, а грали краще. Ми сьогодні програли тільки через свої помилки. У першій половині ми зробили багато фолів, які були абсолютно невимушеними. У другій половині ми тільки наздоганяли, в четвертій чверті скоротили різницю до семи очок, але не вистачило досвіду. Ми будемо над цим працювати і я бачу позитив попереду".

"Ярослав Зубрицький дуже допомагає нам на тренуваннях, він підказує хлопцям але і мої гравці - теж не хлопчики. У них всіх є певний досвід. Нам потрібно зігратися. Вони вивчають запропоновані комбінації, ми будуємо захист. Були моменти, де ми діяли дуже добре, але в більшості моментів поки що ми діяли погано. Працюватимемо над тим, щоб хороших моментів було більше, ніж поганих".

"Протягом усієї гри ми міняли "зону" з особистим захистом, пресингували впродовж всієї гри, змінювали стиль нашої гри - це стиль нашої команди. Не було якоїсь певної чверті, де ми грали щось одне, а в іншій чверті грали щось інше".

"Ця гра - відмінний досвід для нас, так як, як я вже сказав, нам було недостатньо часу, ми зіграли всього одну передсезонну гру і нам потрібен ігровий досвід, тому що одна справа грати на тренуванні п'ять на п'ять, а інша справа - грати проти іншого суперника. Я сподіваюся, що з кожною грою ми будемо тільки додавати".

"Думаю, з боку було краще помітно, контролював я гру чи ні, тому я залишу це питання на ваш суд".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: