Максим Фомічов: "Починає позначатися погана передсезонна підготовка"

09 листопада 07:38
Переглядів: 101
фомічов

Прес-конференція після матчу БК "Київ" - "Політехніка-Галичина"

Артем Швець, форвард БК "Київ":

- Спасибі нашим уболівальникам, які нас підтримували. Підтримка нам допомагає дуже сильно. Хочу привітати хлопців з перемогою, сьогодні всі боролися, віддавалися.

Леонід Іватін, асистент головного тренера БК "Київ":

- Все зробили так, як домовлялися перед грою, як сказав головний тренер, повністю виклалися в кожному епізоді, зробили всі настанови, які були зроблені перед грою. Знали, що Львів не проста команда, бачили її по грі з Одесою, коли одесити вигравали і потім насилу відскочила на 5 очок. Тому ми не розслаблялися до останньої секунди і отримали заслужений результат.

- Що сказав тренерський штаб гравцям у перерві, щоб вони не розслаблялися на другу половину?

- Ми знали, що у нас проблема в третій чверті, на яку ми завжди виходимо трохи розслабленими. Ми знали, що вони стануть зонний пресинг, плюс перейдуть в зону 2-3, тому були готові. Сказали хлопцям не розслаблятися. Ми знали, що у нас є резерв, ми бачили по першій половині, що у всіх є бажання перемогти. Багато слів не було, було сказано продовжувати робити те, що й робили, віддаватися повністю в захисті і намагатися швидко перейти в напад і заробити легкі очки, і не давати супернику заробляти легкі очки. Все було виконано.

- У чому ви особисто бачите причину поразок "Політехніки", шість поразок у шести матчах.

- Я не можу судити, я не всередині "Політехніки" і не знаю які у них конкретно проблеми. Хлопці хороші, треба тренуватися, працювати і я думаю, що результат прийде в кожному разі.

Антон Давидюк, форвард "Політехніки-Галичини":

- Намагалися виграти, боролися до кінця. Як завжди у нас не задалася перша чверть, трохи провалилися, були дурні втрати, багато невимушених помилок, які стали фатальними в кінці. Але ми боролися і старалися.

Максим Фомічов, головний тренер "Політехніки-Галичини":

- Результат складно назвати втішним для нас. "Київ" був значно краще готовий до гри, ніж ми, особливо у фізичному плані - це стало ключовим фактором. На жаль, нам не вдалося провести передсезонну підготовку в повній мірі і це починає позначатися, особливо в таких іграх, коли ми протистоїмо такій же молодій і біжучій команді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: