Максим Фомічов: "Завдання боротись в кожному матчі"

22 жовтня 08:09
Переглядів: 122
фомічов

Новий головний тренер львівської «Політехніки-Галичини» Максим Фомічов поділився в ефірі телеканалу ЗІК  враженнями про свій дебют на тренерській лаві та розповів про перший матч своєї команди в новому чемпіонаті проти «Черкаських Мавп», який «леви» програли 69:83.

- В першу чергу хочу подякувати своїм гравцям за самовіддачу, за те, що навіть коли різниця досягла великої кількості очків, вони не перестали грати, а боролись до кінця. Нажаль сьогодні ми не змогли перемогти. Програли через велику кількість своїх помилок над якими будемо працювати.

З хлопцям ми познайомились тільки тиждень тому і поки що нам елементарно не вистачає часу. Ми зіграли всього одну передсезонну гру. Працюємо кожного дня в режимі двох тренувань по 2-3 години. Хлопці викладаються на всі 100% і ми стараємось як в найкоротші терміни поставити систему, налагодити особисті якості гравців.

Поки що ми тільки знайомимось із хлопцями тому завдання боротись в кожному матчі. З цим завданням ми будемо справлятись і ніхто з нас не хоче опускати руки.

Наразі нікого нового з гравців в команді не чекаємо, але подивимось протягом сезону.

В сьогоднішній «Політехніці» всього один гравець старший за мене – це досвідчений Ярослав Зубрицький. Всі інші гравці або мого віку, або молодші. У нас немає проблем ні з мікрокліматом в команді, ні з розумінням. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: