Максим Грисьо: "Тренерам вдалося створити відмінний мікроклімат"

11 серпня 19:30
Переглядів: 142
Максим Грисьо

Атакуючий 20-річний півзахисник «левів» Максим Грисьо в минулому турі відкрив рахунок голів у Прем'єр-лізі і був одним з кращих в матчі з «Ворсклою». Детальніше про своє минуле та перспективи у карпатівській футболці, Максим розповів виданню «Спорт-Експрес в Україні». 

«Народився я в селі Чишки, що поблизу Львова і спочатку грав за місцеву юнацьку команду, яку тренував Роман Галун, відомий за виступами за «Верес», ФК «Львів» і «Скалу». Незабаром почав займатися в Винниках, у школі «Руха». Пригадую, в одному з матчів ми перемогли з різницею в 10 м'ячів, я забив 9 голів і зробив одну гольову передачу. Після цього мене запросили в школу ФК «Львів», де два роки займався у тренера Миколи Зайця. І вже звідти перейшов в Академію футболу «Карпат», де особливо вдячний за науку нашому наставнику Роману Гнатіву».

«Пригадую, що мій період адаптації в юніорській команді починався не зовсім гладко, але згодом знайшов взаєморозуміння з тренерської філософією Андрія Богдановича Тлумака. Незабаром він почав працювати з молодіжним складом, за який я теж почав виступати. Так що, своєму дебюту у Лізі Парі-Матч, звичайно ж зобов'язаний Андрію Тлумаку, який знав мої можливості й дав шанс проявити себе».

«Мій перший гол? Я вже забивав головою раніше. А саме за гол в Полтаві хочу подякувати Ґуставо за відмінну гольову передачу. Цей м’яч я присвятив своїй дівчині, з якою зустрічаємося вже два роки. Але був ще один чоловік, який передбачив цей успіх. На передматчевому тренуванні «Карпат» в Полтаві ми розігрували виходи один на один з воротарем, але мені ніяк не вдавалося забити м’яч. І Андрій Тлумак після заняття сказав мені, що завтра обов'язково заб'ю свій гол, що в підсумку і сталося».

«У нас молода команда, залишилися лише два ветерана – Ігор Худоб'як та Павло Ксьонз. Мені й раніше часто доводилося тренуватися з основою. Худоб'як та Ксьонз можуть підказати і підтримати на полі в складній ігровій ситуації. Взагалі, тренерському штабу «Карпат», який очолює Сергій Зайцев, вдалося створити в нашому колективі відмінний мікроклімат. Зараз у нас одна з наймолодших команд чемпіонату. Скажімо, Івана Лобая, Дмитра Кльоца, Івана Сілецького знаю давно, адже разом вчилися в клубній Академії. Тепер ми граємо разом і мріємо про те, щоб завоювати путівку в Лігу Європи» – підсумував Максим Грисьо

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: