Максим Міхельсон про матч з "Говерлою"

20 жовтня 20:34
Переглядів: 84
Максим Міхельсон

Після матчу з Говерлою головний тренер черкащан Максим Міхельсон говорив про причини перемоги, а захисник команди Микита Руслов висловив упевненість, що Мавпи потраплять в плей-офф Суперліги з високою позиції.

Микита Руслов, захисник Черкаських Мавп:
 
"Хочу привітати всіх з перемогою. Гра видалася нерівна, дуже важка. Ми довго входили в гру і, звичайно, нам було дуже важливо після поразки від Южного перемогти у команди, з якою ми будемо конкурувати за 4-5 місця в плей-офф. ми добре підготувалися до гри, зробили все, що сказав тренер".
 
Максим Міхельсон, головний тренер Черкаських Мавп:
 
"На жаль, поки що припадати боротися і з противником, і з помилками в своїй команді. У другу гру поспіль ми входимо важко, входимо тільки в другій половині. Цього разу вдалося краще, ніж у грі з Южним відіграти в захисті, пропустили 59 очків, це непоганий показник.
 
У першій чверті у нас було вісім втрат, в першій чверті гравці не виконували наш план по грі в захисті - видимо, через хвилювання. Після перерви між чвертями трошки гра налагодилася, а вже в другій половині ми грали в той баскетбол, який готували, поліпшили показники, насамперед, по передачам".
 
"Чи не втомиться Хемілтон до кінця сезону? Можливо, але це його робота, він отримує за це гроші. Травма Андрія Куліша вимагає, щоб ми використовували британця тільки на позиції четвертого номера, притому дуже багато часу. Дублер у нього тільки Андрій Шаламов, але він поки готовий тільки на ті хвилини, які отримує. Будемо сподіватися, що від гри до гри молоді хлопці будуть додавати, і ми зможемо дати Ешлі більше відпочивати, а також використовувати його на позиції третього номера, де він дуже гарний".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: